
W TYGODNIU BIBLIOTEK uczniowie z klasy 1A i 1B zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki.
Głównym celem uroczystości jest zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania.
Specjalnie na tę okazję została przygotowana przez uczniów z klasy 4b krótka część artystyczna, podczas której przekazano dzieciom wiedzę o książce i bibliotece.