2024-03-01
Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu- spotkanie ze specjalistą policjantem dla klas od IV do VIII.
ZSP Kębłowo

Dnia 1 marca 2024 r. odbyło się spotkanie uczniów klas od  IV do VIII zraz z wychowawcami z panią aspirant Katarzyną Kucharczak.
Pani aspirant jest pracownikiem Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie w Zespole do spraw Prewencji, Nieletnich i Patologii.


2024-02-16
Aktywne spędzanie czasu wolnego
ZSP Kębłowo

Uczniowie klasy siódmej i klasy ósmej dnia 8 lutego 2024r. odwiedzili Centrum Aktywnej Rozrywki w Zielonej Górze. Udowodnili w ten sposób, że niesprzyjająca pogoda wcale nie musi oznaczać nudy. Jest wiele ciekawych miejsc, które można nie tylko zwiedzić w czasie zbliżających się ferii zimowych, ale przede wszystkim można aktywnie spędzić czas wolny od nauki.


2024-02-14
Ferie z książką.
ZSP Kębłowo

Wspaniałą alternatywą na dobry zimowy odpoczynek jest, obok zabaw na świeżym powietrzu zagłębić się w zaczarowany świat książek.


2024-01-28
Spotkanie z Panem dzielnicowym
ZSP Kębłowo

W dniu 26 stycznia 2024r na świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z Panem dzielnicowym podczas którego zostały omówione zagrożenia jakie mogą spotkać uczniów ze strony osób obcych.

Pan dzielnicowy przypomniał uczniom naszej szkoły kto to jest dla nas osoba obca, zaznaczył, że nie każdą osobę dorosłą możemy obdarzyć zaufaniem i powierzyć jej swoje tajemnice. Zwrócił uwagę na to po czym można poznać i wywnioskować, że obca dorosła osoba może mieć wobec nas złe zamiary.

Przedstawione zostały przykłady sytuacji zagrożeń i przy udziale dzieci omówione zostały właściwe reakcje na daną sytuację.


2023-12-11
MIKOŁAJKI
ZSP Kębłowo

Ho! Ho! Ho! Śpieszymy donieść wszem i wobec, że w niedzielne popołudnie, 10 grudnia, przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły spotkali się z niecodzienną postacią. Nasze dzieci miały okazję porozmawiać z samym św. Mikołajem, który z nadmiaru obowiązków nie mógł do nas dotrzeć 6 grudnia.


2023-11-29
WARSZTATY MALARSKIE W KLASIE 5
ZSP Kębłowo

Dnia 29 listopada klasę V SP w Kębłowie odwiedził nietypowy gość. Była to siostra zakonna, siostra Jola, która przybyła do nas z Częstochowy. Siostra opowiedziała nam o swojej pracy misyjnej w Afryce oraz o swojej pasji malowania aniołów.


1 « [1] [2] [3] [4] [5] » 45

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © by www.szkola.zspkeblowo.pl 2015 - 2024
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"

stat4u