Dodano: 2024-02-16, Aktywne spędzanie czasu wolnego

 

Uczniowie klasy siódmej i klasy ósmej dnia 8 lutego 2024r. odwiedzili Centrum Aktywnej Rozrywki w Zielonej Górze. Udowodnili w ten sposób, że niesprzyjająca pogoda wcale nie musi oznaczać nudy. Jest wiele ciekawych miejsc, które można nie tylko zwiedzić w czasie zbliżających się ferii zimowych, ale przede wszystkim można aktywnie spędzić czas wolny od nauki.

 Dla uczniów ogromną frajdą okazała się rywalizacja zespołowa podczas gry w paintball laserowy. Towarzyszyła temu nie tylko aktywność fizyczna, rywalizacja, współpraca, ale przede wszystkim dobra zabawa. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się również driftujące gokarty. Ta forma rozrywki pozwoliła ćwiczyć jazdę po torze z przeszkodami. Natomiast na „siekierowni” uczniowie próbowali sprawdzić swoją celność trafiając w środek tarczy lub nawet zagrać w kółko i krzyżyk.

Korzystanie tylko z niektórych atrakcji w Centrum Aktywnej Rozrywki pozwoliło uczniom spędzić czas wolny w aktywnej i niestandardowej formie.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © by www.szkola.zspkeblowo.pl 2015 - 2024
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"

stat4u