
W naszej szkole odbyły się uroczyste obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja - jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski. Z tej okazji uczniowie przygotowali akademię, podczas której przypomnieli znaczenie pierwszej w Europie i drugiej na świecie konstytucji oraz jej rolę w kształtowaniu wartości patriotycznych.