Dodano: 2021-11-08, SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

 

Przedszkolaki z naszego przedszkola gościły u siebie policjantów, którzy przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa oraz przybliżyli specyfikę pracy policjanta. Rozmawialiśmy na temat konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego, zasad bezpiecznego przechodzenia przez ulicę, utrwaliliśmy znajomość niektórych znaków drogowych.Dzieci zobaczyły prawdziwe policyjne kajdanki, które zaprezentował pan policjant, odznakę Policjanta. Policjanci zwrócili uwagę dzieci na kolor umundurowania oraz przybliżyli im na czym polega praca Policjanta. Największą jednak atrakcją był samochód policyjny, który zaparkował na terenie naszego przedszkola. Najwięcej radości wzbudzało włączanie sygnałów alarmowych. To był dzień, który na długo pozostanie w pamięci dzieci. 

Nauczyciele oraz Dzieci składają serdeczne podziękowania policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie za poświęcony czas i ciekawe zajęcia.

 

 


ZSP Kębłowo

ZSP Kębłowo


ZSP Kębłowo


Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © by www.przedszkole.zspkeblowo.pl 2015 - 2024
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"
Osób online: 1
stat4u